KOMFORT DOM to rodzinna firma z Bydgoszczy, której celem jest zapewnienie wygody i komfortu klimatycznego. Zajmujemy się montażem urządzeń zarówno w biurach, jak i w budynkach mieszkalnych. Oferujemy klimatyzację marki Gree, LG oraz Haier i Heiko – producentów najwyższej jakości urządzeń gwarantujących komfort termiczny w firmie i domu. Natomiast w trosce o świeże powietrze proponujemy sprawdzone rekuperatory firmy Pro-vent oraz Komfovent.

Od 2022r. nasza oferta poszerzyła się o rozwiązania skandynawskiej firmy VILPE, miedzy innymi ciche kuchnie, przejscia dachowe, wentylacje mechaniczne, wentylatory dachowe, kominki.

Przez 15 lat naszej działalności zyskaliśmy cenne doświadczenie oraz zaufanie naszych Klientów. Mając na uwadze ich potrzeby oraz dynamicznie rozwijający się rynek ekologicznych urządzeń służących do ogrzewania budynków, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o montaż pomp ciepła. Zapewniamy kompleksową realizację instalacji, począwszy od wyboru odpowiedniej technologii, po sporządzenie projektu z wyceną i na opiece serwisowej kończąc. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!